Najlepsze komponenty

Dbając o jakość budowanych segmentów, do ich wykonania wybraliśmy certyfikowane komponenty renomowanych marek. Wszystkie posiadają niezbędne atesty.

 

Wybierz dodatkowe opcje dla swojego domu

Wychodzimy na przeciw Twoim wymaganiom i do każdego domu oferujemy dodatkowe i praktyczne udogodnienia, które sprawią, że mieszkanie w nim będzie jeszcze bezpieczniejsze i przyjemniejsze dla Ciebie i Twojej rodziny. Za dodatkową opłatą zainstalujemy między innymi:

Fotowoltaika

Panele fotowoltaiczne zainstalowane na dachu Twojego segmentu będą produkować darmową energię elektryczną ze słońca. To pozwoli zredukować koszty energii nawet do 90%.

Klimatyzacja

Dobrze dobrana i zainstalowana klimatyzacja zapewni komfort Tobie i Twojej rodzinie w upalne dni, tworząc w domu odpowiednio chłodną temperaturę.

Alarm

Nowoczesny system alarmowy to rozwiązanie uznawane za jedną z najlepszych metod ochrony domu przed włamaniem. Jego montaż pozwoli uniknąć wtargnięcia do domu lub na teren posesji osób nieupoważnionych.

Taras

Taras jest doskonałym miejscem do relaksu i odpoczynku. Idealnie połączy on wnętrze domu z ogrodem i sprawdzi się jako miejsce na rodzinne posiłki na świeżym powietrzu.

Wizualizacja osiedla jest projektem poglądowym i nie stanowi oferty wg postanowień kodeksu cywilnego. Otoczenie oraz zagospodarowanie terenu,  zostało zaprojektowane wyłącznie na potrzeby prezentacji i nie odzwierciedla stanu faktycznego. Zdjęcia umieszczone na stronie mają charakter ilustracyjny.

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2020 Copyright – Magmillon Sp. z o.o.